• Свеж
Тренди 316 L ' Рѓосувачки Челик Пломба Светла Кубни Циркон Хексагонални Мажите Прстен за Партија Годишнината Додаток Свадба Декорација на Накит

Тренди 316 L ' Рѓосувачки Челик Пломба Светла Кубни Циркон Хексагонални Мажите Прстен за Партија Годишнината Додаток

Проценките:
DEN 103.20

Стока
Достапно.

Детали

Прстен Големина:
8, 9, 10, 11
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Површината Ширина:
15mm
Повод:
Свадба
Број На Модел На:
RNG2108
Поставување Тип:
Рамки Поставување
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Стил:
Чешка
Обликотшема:
Хексагонални
Компатибилност:
Сите Компатибилен
is_customized:
Yes
Материјал:
Метал
Пол:
Мажи
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Бренд Име:
EAMIOR
Функција:
се облекуваат
Метали Тип:
Кубен Циркони
Тежина:
10 g
боја:
Сребро.
Процесот:
Мозаик Кубни Циркони
Шема:
Хексагонални, Ѕвездата на Давид

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!