• Свеж
Pera Домот, Жените денот на Вљубените Подароци Накит Целосна Marquise Форма Кубни Циркони Кристал, Отворајќи Поставување на Голем Студ Обетки E238

Pera Домот, Жените денот на Вљубените Подароци Накит Целосна Marquise Форма Кубни Циркони Кристал, Отворајќи Поставување

Проценките:
DEN 273.60

Стока
Достапно.

Детали

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Обликотшема:
Круг
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Бренд Име:
Pera CZ
Пол:
Жените
Број На Модел На:
E238
Метали Тип:
Бакар
Материјал:
Кубен Циркони
Камен Материјал:
Кубен Циркон Кристално
Обетки форма:
Биг Цвет Круг Намали Студ Обетки
Главниот Камен Боја:
Бела ,Рубин Црвена Боја , Емералд Зелена Боја ,Кралска Сина
Повод:
Свадба , Танцување Партија , Банкет Вечера,Годишнина ,денот на Вљубените
Метална боја:
Бело Злато БОЈА
обетки стил:
Моден Познатиот Бренд Големо Уво Studs Накит
најдобар подарок за:
Девојка / Жена / Мајка/ Ќерка
Тип:
Модни Дами Голема Marquise Студ Обетки За подарок
Големина:
3 * 2.4 cm
Точка име :
Pera CZ Накит

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!