• Свеж
Езеро Сино Еден Слој Spandex/Lycra/Прошири Бенд/Покрие Со Еден Ред Круг Дијамант Тока&Pin За Свадба Партија Декорации

Езеро Сино Еден Слој Spandex/Lycra/Прошири Бенд/Покрие Со Еден Ред Круг Дијамант Тока&Pin За Свадба Партија Декорации

Проценките:
DEN 2616.00

Стока
Достапно.

Детали

Спецификација:
18x35cm
is_customized:
Yes
Стил:
Обична
Бренд Име:
О-ЛА-ЛА СВАДБА
Материјал:
Spandex / Полиестер
Употреба:
Арм Стол,Хотел Стол,Свадба Стол,Банкет Чаир
Шема:
Обична Обоена
Број На Модел На:
LC-9130F

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!