• Свеж
2 фаза NEMA34 6Nm 850ozf.во Затворена јамка Stepper серво мотор возачот комплет JMC 86J1895EC-1000+2HSS86H

2 фаза NEMA34 6Nm 850ozf.во Затворена јамка Stepper серво мотор возачот комплет JMC 86J1895EC-1000+2HSS86H

Проценките:
DEN 2664.00

Стока
Достапно.

Детали

сертификација:
ROHS,CCC,CE,ISO,УЛ
Тип:
Хибрид
Фаза:
2
Број На Модел На:
JMC 86J1895EC-1000+2HSS86H
Одржување На Вртежен Момент:
6Nm
Тековната / Фаза:
5.5 А
Чекор Агол(степени):
1.8
Бренд Име:
ZHONG HUA ЏИЈАНГ

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!