• Свеж
Нови Крстот Сечилото Замена Дел За Магија Куршум Вклучени Гума Опрема Печат Прстен

Нови Крстот Сечилото Замена Дел За Магија Куршум Вклучени Гума Опрема Печат Прстен

Проценките:
DEN 122.88

Стока
Достапно.

Детали

Тип:
Овошје & Растителни Алатки
сертификација:
CIQ
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Овошје & Растителни Алатки Тип:
Squeezers & Reamers
Број На Модел На:
r34t4qt4qqt43t
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Тип:
Морнар Делови
Големина:
8.8*3.8cm/3.46*1.50
Инсталација:
Замена
Материјал:
пластика и метал

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!