• Свеж
Swan форма бања потоне слив тапа топла и ладна, Бакар слив тапа миксер вода допрете гроздобер, Антички месинг слив чешми

Swan форма бања потоне слив тапа топла и ладна, Бакар слив тапа миксер вода допрете гроздобер, Антички месинг слив

Проценките:
DEN 2613.12

Стока
Достапно.

Детали

Тип:
Слив Чешми
Површински Третман:
Бранеа
Функција:
Електрични Чешми
Стил:
Единствен Носител На Една Дупка
Бренд Име:
Vidric
Инсталација Тип:
Седи
Број на Рачки:
Една Рачка
Топли И Ладна Вода:
Yes
Тапа Планината:
Една Дупка
Тип:
Керамичка Плоча Гајтанот
Вентил Core Материјал:
Дувачкиот
Тежина На Пакет:
Број На Модел На:
AYL97
Стил:
Класичен
Употреба во :
Бања / кујна
Стил:
Swan форма
Материјал:
Дувачкиот

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!