• Свеж
Бесплатен превозот полиран хром месинг Бања Потоне бродот Тапа миксер допрете една дупка Високи Плоштад

Бесплатен превозот полиран хром месинг Бања Потоне бродот Тапа миксер допрете една дупка Високи Плоштад

Проценките:
DEN 3336.00

Стока
Достапно.

Детали

Тип:
Слив Чешми
Тежина На Пакет:
Тапа Планината:
Една Дупка
Бренд Име:
QIANLONGYIPIN
Тип:
Керамичка Плоча Гајтанот
Вентил Core Материјал:
Керамички
Стил:
Современа
Топли И Ладна Вода:
Yes
Број на Рачки:
Една Рачка
Инсталација Тип:
дек монтирани
Површински Третман:
Хром
Стил:
Единствен Носител На Една Дупка
Број На Модел На:
Ж-09

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!