• Свеж
Гроздобер Ретро Антички Црвено Бакар Двоен Крст се Справува со Широка 3 дупки Бања Бродот да Потоне Тапа Ладно/Топла Вода Допрете anf174

Гроздобер Ретро Антички Црвено Бакар Двоен Крст се Справува со Широка 3 дупки Бања Бродот да Потоне Тапа Ладно/Топла

Проценките:
DEN 2879.76

Стока
Достапно.

Детали

Површина По Завршувањето:
Дувачкиот
боја:
Црвена
Тип:
Слив Чешми
Вентил Core Материјал:
Керамички
Инсталација Тип:
дек монтирани
Стил:
Dual Носителот Три-дупка
Тапа Планината:
Распространета
Површински Третман:
Electroplated
Топли И Ладна Вода:
Yes
Број на Рачки:
Двојна Рачка
Тип:
Керамичка Плоча Гајтанот
Број На Модел На:
anf174
Тежина На Пакет:
Стил:
Класичен

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!