• Свеж
Модерната модуларен платно печатење на платно домаќинство украс ѕид уметност постер фотографии сценографијата бојадисана ѕид декорација

Модерната модуларен платно печатење на платно домаќинство украс ѕид уметност постер фотографии сценографијата бојадисана

Проценките:
DEN 360.00

Стока
Достапно.

Детали

Големина (Инчен):
30x30cmx3pcs, 40x40cmx3pcs, 50x50cmx3pcs
боја:
Без Рамка, Рамка
Бренд Име:
JIE НАПРАВИ УМЕТНОСТ
Тип:
Платно Printings
Предмети:
Пејзаж
Рамка на режимот:
Формулиран
Материјал:
Платно
Стил:
Класични
Рамка:
Yes
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Поддршка База:
Платно
Форма:
Три-слика Комбинација
Техника:
Спреј Сликарство
Број На Модел На:
164
Обликот:
Хоризонтална Правоаголник
оригиналниот:
No

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!