• Свеж
вистински Фокс Крзно Шапка Жените Зимско крзно pompom капи волна, плетени beanie топла капа година Топла Продажба

вистински Фокс Крзно Шапка Жените Зимско крзно pompom капи волна, плетени beanie топла капа година Топла Продажба

Проценките:
DEN 259.20

Стока
Достапно.

Детали

Тип На Објект:
Skullies & Beanies
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Акрилик,Крзно,Волна
Број На Модел На:
A032-2
Стил:
Повик
Бренд Име:
furandown
Точка име :
beanie шапка
Стил:
Фокс крзно pompom
Материјал:
акрилик,100% реално фокс крзно,волна
Големина:
free size( fit Head circumference 55-60cm)
Крзно Топка Големина:
12 см или така
Бои:
црна,бела,сива,темно сина,розова,вино црвено
Функција:
вистински крзно пом пом, мода обичните,бренд
Сезоната:
Зима,Есен
Пол:
женски,жени,девојки dault

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!