• Свеж
ОГРОМЕН 16mm круг црвено природна трева корални мушка ЃЕРДАН 18inch

ОГРОМЕН 16mm круг црвено природна трева корални мушка ЃЕРДАН 18inch

Проценките:
DEN 2064.00

Стока
Достапно.

Детали

Главниот Камен Боја:
Црвена
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Корални
Pendant Големина:
mm
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Обликотшема:
Круг
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
Синџир Тип:
Змија Синџир
Пол:
Жените
Број На Модел На:
16mm
Функција:
Расположение Tracker
Метали Тип:
Злато Позлатен
Должина:
18

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!