• Свеж
Моден Накит, Ѓердани 6-14mm Жолта Дожд Цвет Камења 15inch Жените Мушка Ѓердан Мода Полу-скапоцени Камења, Женски Подарок

Моден Накит, Ѓердани 6-14mm Жолта Дожд Цвет Камења 15inch Жените Мушка Ѓердан Мода Полу-скапоцени Камења, Женски Подарок

Проценките:
DEN 178.80

Стока
Достапно.

Детали

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Број На Модел На:
YCH0280
Бренд Име:
YOUCAIHUA
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар
Компатибилност:
моден накит
Функција:
моден накит
Должина:
15inch

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!