• Свеж
1PC 45L Синџир Ѓердан Долго Опера Ѓердан За Бебе Повикувачот Bola Линк Синџир на Бременоста Ѓердан Восок Кожа

1PC 45L Синџир Ѓердан Долго Опера Ѓердан За Бебе Повикувачот Bola Линк Синџир на Бременоста Ѓердан Восок Кожа

Проценките:
DEN 119.76

Стока
Достапно.

Детали

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Pendant Големина:
45
Стил:
Тренди
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
Eudora
Материјал:
Акрилик
Синџир Тип:
Линк Синџир
Должина:
45
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Обликотшема:
Заклучување
Број На Модел На:
NL
Qantity:
1 Компјутер
meterial:
Сребрена/Розово Злато /18Kgold/нерѓосувачки челик /восок кожа
is_customized:
Yes
Цел:
Микс цел/ Прилагодите/ Примерок е добредојден

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!