• Свеж
Промет на големо со бесплатен превозот >>Природна 18 20mm бела школка бисер пломба циркон леопард главата ЛУКСУЗНИ ѓердан

Промет на големо со бесплатен превозот >>Природна 18 20mm бела школка бисер пломба циркон леопард главата ЛУКСУЗНИ

Проценките:
DEN 1319.52

Стока
Достапно.

Детали

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Pendant Големина:
Инч
Стил:
Класичен
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Пол:
Жените
Материјал:
Школка
Синџир Тип:
Линк Синџир
Должина:
long inch
Метали Тип:
Злато Позлатен
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
ААА

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!