• Свеж
Моден Стил 10мм Фацетирани Grenn Peridot Накит Ѓердан Синџир 2 Парчиња/многу Шармантна Жена Накит трговија на Големо Цена JT5463

Моден Стил 10мм Фацетирани Grenn Peridot Накит Ѓердан Синџир 2 Парчиња/многу Шармантна Жена Накит трговија на Големо

Проценките:
DEN 347.76

Стока
Достапно.

Детали

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Бренд Име:
WUBIANLU
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Обликотшема:
Круг
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Број На Модел На:
JT5463
Pendant Големина:
10мм
Функција:
Период Tracker
Пол:
Жените
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Метали Тип:
Бакар
Xinqite:
Свежи
Стил:
ѓердан
должина на ѓердан:
18 инчи
број:
2 акции
Сертификат:
NO
Сертификатна марка:
NO
боја:
Зелена
Должина:
18

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!