• Свеж
Flexsteel 10pc CR-V Хексадецимален Малку Сет Вклучува H0.7,H0.9,H1.3,H1.5,Х2.0,Х2.5,H3.0,H3.5,H4.0 и PH000

Flexsteel 10pc CR-V Хексадецимален Малку Сет Вклучува H0.7,H0.9,H1.3,H1.5,Х2.0,Х2.5,H3.0,H3.5,H4.0 и PH000

Проценките:
DEN 69.36

Стока
Достапно.

Детали

Завртка Тип На Глава:
Хексадецимален,Филипс
Пакет:
10-19Pcs
Тип:
Шрафцигер Сет
Број На Модел На:
B107
Карактеристики:
Мултифункционален
Бренд Име:
flexsteel
Навој На Главата Големина:
--
is_customized:
Yes
Магнетно:
No
Со Рачка Или Не:
No
Материјал:
Хром-vanadium Челик
Бројот на Битови:
10pcs
Пакување:
OPP вреќа
Битови Материјал:
CR-V
малку должина:
28mm
малку дијаметар:
4mm
Малку Тип:
Филипс и Хексадецимален
Големина:
28mm(length)X4mm(dia)

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!