• Свеж
Flexsteel Добар Квалитет 12PCS CR-V Прецизност Шрафцигер Малку Сет IncludesPH000,PH00,PH0,PH1,PH2,SL1,SL1.5,SL2,SL2.5,SL3,SL3.5,SL4

Flexsteel Добар Квалитет 12PCS CR-V Прецизност Шрафцигер Малку Сет IncludesPH000,PH00,PH0,PH1,PH2,SL1,SL1.5,SL2,SL2.5,SL3,SL3.5,SL4

Проценките:
DEN 98.88

Стока
Достапно.

Детали

Завртка Тип На Глава:
Филипс
Број На Модел На:
B105
Тип:
прецизност шрафцигер
Бренд Име:
flexsteel
is_customized:
Yes
Бројот на Битови:
12pcs
Пакување:
OPP вреќа
Битови Материјал:
CR-V
малку должина:
28mm
малку дијаметар:
4mm
Малку Тип:
Филипс и Дупчиња
Големина:
28mm(length)X4mm(dia)

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!