• Свеж
Професионални Памук Iyanger Панталона Добар Квалитет Кратки Панталони Алатки Iyengar Шорцеви

Професионални Памук Iyanger Панталона Добар Квалитет Кратки Панталони Алатки Iyengar Шорцеви

Проценките:
DEN 715.20

Стока
Достапно.

Детали

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Шорцеви
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Одговара Тип:
Редовни
Материјал Состав:
Памук и Полиестер
Декорација:
Вез
Материјал:
Полиестер,Памук
Панталона Стил:
Редовни
Затворање Тип:
Еластичен Појас
Стил:
Повик
Половината Тип:
Средината
Број На Модел На:
001-01
Бренд Име:
sani
боја:
розова, сина, зелена, беж, портокалова, црна, итн

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!