• Свеж
400 / 600 / 800ml отпорни на Топлина Стакло Teapot Цвет литургија Puer Билни Мешавина Microwavable Stovetop Безбедно Чај Тенџере Onsale Teaware

400 / 600 / 800ml отпорни на Топлина Стакло Teapot Цвет литургија Puer Билни Мешавина Microwavable Stovetop Безбедно

Проценките:
DEN 270.72

Стока
Достапно.

Детали

Drinkware Тип:
Шишиња Со Вода
Анти-корозија Слој:
Не Се Опремени Да Се
Бренд Име:
KEYBOX
Отворено Активност:
Камп
Материјал:
Стакло
Снабдување Тип:
Во Акционерско Предмети
Функција:
Еко-Пријателски
Стил:
Краток
Во Врела Вода:
Применливи
Обликот:
Со Капак
сертификација:
CIQ
Применливи Луѓе:
Возрасни лица
Број На Модел На:
BN-144
Шише Устата:
1

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!