• Свеж
1200 M x 0.35 mm (210D/3) Висока Издржливост Кожа Шиење Восок Крупни Најлон Тема Индустриска Машина Троседот Автомобил Нишка

1200 M x 0.35 mm (210D/3) Висока Издржливост Кожа Шиење Восок Крупни Најлон Тема Индустриска Машина Троседот Автомобил

Проценките:
DEN 191.76

Стока
Достапно.

Детали

боја:
порака боја број
Материјал:
100% Најлон
Функција:
Висока Издржливост
Шема:
Обоена
Број На Модел На:
210D/3
Долго:
1200 метри

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!