• Свеж
мојата форма 20Pcs Alamo плаза на круг шарм уникатен дизајн мапата подвижна мемориска приврзоци за изработка на накит

мојата форма 20Pcs Alamo плаза на круг шарм уникатен дизајн мапата подвижна мемориска приврзоци за изработка на накит

Проценките:
DEN 191.04

Стока
Достапно.

Детали

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Шарм Тип:
Азбуката, Датуми & Бројки
Број На Модел На:
AFH102766
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Бренд Име:
мојата форма
Пол:
Унисекс
Место на Потекло:
Zhe Џијанг (Кина)
Повод:
Забава,Подароци,Годишнина
Употреба:
Декорација
Сезоната:
во секое време
Стандард:
Еко-Пријателски
Големина:
19.2*22.8
Тежина:
2.58 g
is_customized:
yes
ОЕМ:
Yes

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!