• Свеж
65PCS сребрен тон позлатен Месечината конектор одговара за ѓердани & приврзоци DIY накит наоди Додатоци B019

65PCS сребрен тон позлатен Месечината конектор одговара за ѓердани & приврзоци DIY накит наоди Додатоци B019

Проценките:
DEN 228.00

Стока
Достапно.

Детали

Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Шарм
Стил:
Тренди
Материјал:
Цинк Легура
Метали Тип:
Цинк Легура
Шарм Тип:
месечината конектор
is_customized:
yes
боја:
тибетската сребро.
Мерка Конверзија:
1mm@
Објектот Околу Големина:
26x21x3mm
дупка кол:
2mm
Модел:
Ѓердан,Шарм,Декоративни,Додатоци,Украс
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Приврзоци
Пол:
Унисекс
Шарм Тип:
шарм

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!