• Свеж
40x52mm Природни abalone морски школки бои paua школка монистра камен мрачно pendant декорација накит одлуки дизајн подарок жени

40x52mm Природни abalone морски школки бои paua школка монистра камен мрачно pendant декорација накит одлуки дизајн

Проценките:
DEN 167.76

Стока
Достапно.

Детали

Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Шарм
Стил:
Романтични
Бренд Име:
YOUCAIHUA
Материјал:
Школка
Метали Тип:
сребро позлатен
Број На Модел На:
JHS201
Шарм Тип:
овална

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!