• Свеж
Трговија На Големо Со Висок Квалитет Мода Шарм Природни 2 Боја Триаголник Е Единствена Форма На Природен Камен Pendant Ѓердан Diy Накит

Трговија На Големо Со Висок Квалитет Мода Шарм Природни 2 Боја Триаголник Е Единствена Форма На Природен Камен Pendant

Проценките:
DEN 43.20

Стока
Достапно.

Детали

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Материјал:
Камен
Број На Модел На:
Тиркизна Pendant
Бренд Име:
SYSRXLR
Метали Тип:
природен камен
Шарм Тип:
триаголник
Големина:
околу 28 mm
Материјал:
ТИРКИЗНА
Употреба:
одговара на ѓердан
Примена:
за изработка на накит

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!