• Свеж
B079 Европски и Американски ретро леопард праска срце имитација бисер хривнија мулти-мулти-парче вредност утврдена Бесплатен Превозот Жени

B079 Европски и Американски ретро леопард праска срце имитација бисер хривнија мулти-мулти-парче вредност утврдена

Проценките:
DEN 86.40

Стока
Достапно.

Детали

Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Унисекс
Затворач Тип:
Hummer
Материјал:
бисер
Бисер Тип:
Симулирани-бисер
Бисер Форма:
Совршено Круг
Должина:
18cm
Поставување Тип:
Канал поставување
Стил:
Повик/Спортски
Обликотшема:
Круг
Синџир Тип:
Линк Синџир
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
flowery оган

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!