• Свеж
Шарм Љубов Срцето Коњ Главата Хривнија Животни Монистра Синџир Хривнија Жени Мажи Накит За Подарок Алка Свадба Партија Претставува Wristband

Шарм Љубов Срцето Коњ Главата Хривнија Животни Монистра Синџир Хривнија Жени Мажи Накит За Подарок Алка Свадба Партија

Проценките:
DEN 26.40

Стока
Достапно.

Детали

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Затворач Тип:
Hummer
Број На Модел На:
B1218
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Стил:
Тренди
Синџир Тип:
Змија Синџир
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Животните
Материјал:
Метал
Поставување Тип:
Никој
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
Bespmosp
Функција:
Моден
Функција:
моден накит
Повод:
Партија/ Подарок/ Ангажирање/ Годишнината /Секојдневниот Живот
За луѓето:
Жените,Семејството,Пријатели,
Функција:
Врвен квалитет
моден дизајн:
Најдобрите како подароци

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!