• Свеж
Риба Коска Pendant Шарм Нараквици Жени Мажи Multilayer Кожа Синџир Керамички Монистра Tassel Wristbands Влакно Алки Накит

Риба Коска Pendant Шарм Нараквици Жени Мажи Multilayer Кожа Синџир Керамички Монистра Tassel Wristbands Влакно Алки

Проценките:
DEN 60.00

Стока
Достапно.

Детали

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
wj.јао
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Животните
Материјал:
Керамички
Синџир Тип:
Beaded Хривнија
Поставување Тип:
Никој
Затворач Тип:
Чипка-Up
Пол:
Унисекс
Должина:
CM
боја:
шарени
Пол:
Жени Мажи, Момчиња, Девојки Унисекс Љубители Дами
Повод:
Годишнината Ангажман Божиќ Подарок Партија Свадба
is_customized:
Yes

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!