• Свеж
Стоматолошки Имајќи SFR144TLZW ( 4 Парчиња ) ABEC-7 P4 Одделение За KAVO Handpiece Турбина со Голема Брзина SFR144 TL Z W Стоматолошки Вежба Лежишта

Стоматолошки Имајќи SFR144TLZW ( 4 Парчиња ) ABEC-7 P4 Одделение За KAVO Handpiece Турбина со Голема Брзина SFR144

Проценките:
DEN 856.80

Стока
Достапно.

Детали

Бренд Име:
FUSHI
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Капацитет На Моторот:
стоматолошки додатоци
Површина Грубост:
Ра 0.05
Број На Модел На:
3.175*6.35*2.779 мм
Структура:
Torlon Кафез
Премази:
вакуум

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!