• Свеж
Нови 2018 Деца Деца Деца Девојка Лето, На Пролет Принцезата Сандали За Девојки Розова Црвено Патент Кожа Англија Еден Чевли 33

Нови 2018 Деца Деца Деца Девојка Лето, На Пролет Принцезата Сандали За Девојки Розова Црвено Патент Кожа Англија Еден

Проценките:
DEN 384.00

Стока
Достапно.

Детали

Чевли Големина:
5.5, 6, 7, 8, 9, 9.5, 10, 11, 11.5, 12.5
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Сандали
Возраст Опсег:
12M,5T,4T,6T,24M,3T
Бренд Име:
Armiciya
Сандала Тип:
Гладијатор
Горниот Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Outsole Материјал:
Крава На Мускулите
Пол:
Девојки
Обвивка Материјал:
neoprene
Кожа Стил:
Патент Кожа
Пета Форма:
Рамни Потпетици
Пета Тип:
Плоштад пета
Декорација:
Обична
Затворање Тип:
Кука & Јамка
деца чевли:
деца сандали
девојки сандали:
Детски Чевли
Одговара век:
1 2 3 4 5 6 7 години

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!