• Свеж
Thritop 5pcs Професионални Тешко Мамка Чудак Риболов Мами TP060 4.5 cm 8g 5 Различни Бои за Опција Риболов Мамка Wobblers

Thritop 5pcs Професионални Тешко Мамка Чудак Риболов Мами TP060 4.5 cm 8g 5 Различни Бои за Опција Риболов Мамка Wobblers

Проценките:
DEN 750.00

Стока
Достапно.

Детали

Позиција:
Океанот Рок Fshing,Река,Поток,Резервоар Езерцето,Океан Плажа Риболов,Езеро,Океански Брод Риболов
Број На Модел На:
TP060
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
Намамат
Бренд Име:
THRITOP
Материјал:
ABS Пластика како суровина
Тежина:
8g
Должина:
45mm
боја:
5 Различни Бои
категорија:
Судбината Мами
Количина:
5pcs

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!