• Свеж
1Piece 11g 8cm Риболов мами море риболов справи со мека мамка прозрачна доведе риболов вештачки мамки убодни wobblers гума, силикон намамат

1Piece 11g 8cm Риболов мами море риболов справи со мека мамка прозрачна доведе риболов вештачки мамки убодни wobblers

Проценките:
DEN 39.12

Стока
Достапно.

Детали

Позиција:
Океански Брод Риболов,Океан Плажа Риболов,Океанот Рок Fshing,Езеро,Резервоар Езерце,Реката
Бренд Име:
OUTAD
Тип:
Вештачки Мамки
Број На Модел На:
ZG592500
категорија:
Платика Мамка

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!