• Свеж
16.5 cm/6.5 инчи 28.3 g Голема Minnow Риболов Мами Длабоко Море Бас Намамат Вештачки Wobbler Риба Пливаат Мамка за Нуркање 3D Очи

16.5 cm/6.5 инчи 28.3 g Голема Minnow Риболов Мами Длабоко Море Бас Намамат Вештачки Wobbler Риба Пливаат Мамка за

Проценките:
DEN 71.76

Стока
Достапно.

Детали

Позиција:
Океански Брод Риболов,Океанот Рок Fshing,Океан Плажа Риболов,Езеро,Река,Резервоар Езерцето
категорија:
Намамат
Тип:
Вештачки Мамки
Број На Модел На:
#01
Должина:
16.5cm
Тежина:
28.3g

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!