• Свеж
(5pcs/многу) Tsurinoya 77mm/4.3 g Мека Риболов Намамат Сол Ракчиња Мамка Мами Вештачки Мамки Wobbler Pesca Пластични Крап Риболов

(5pcs/многу) Tsurinoya 77mm/4.3 g Мека Риболов Намамат Сол Ракчиња Мамка Мами Вештачки Мамки Wobbler Pesca Пластични

Проценките:
DEN 92.64

Стока
Достапно.

Детали

Позиција:
Океански Брод Риболов,Океанот Рок Fshing,Океан Плажа Риболов,Езеро,Резервоар Езерцето,Река,Поток
Број На Модел На:
77mm/4.3 g
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
Намамат
Бренд Име:
TSURINOYA

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!