• Свеж
Бесплатен превозот рака за шиење лабава монистра AB боја смола кристали 13*18mm додаток gemstones кристал strass 100pcs/торба

Бесплатен превозот рака за шиење лабава монистра AB боја смола кристали 13*18mm додаток gemstones кристал strass 100pcs/торба

Проценките:
DEN 179.76

Стока
Достапно.

Детали

Тип На Производ:
Rhinestones
Материјал:
Смола
Техника:
Шие-На
Големина:
13*18mm
Употреба:
Чанти,Облека,Чевли
Rhinestones Тип:
Лабава Rhinestones
Обликот:
Цвет
Бренд Име:
zbroh
превозот:
CPAM/Epacket бесплатен превозот
Количина:
100pcs
Обликот:
Правоаголни
Дупки:
2 Дупки
is_customized:
Yes

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!