• Свеж
Акрилик Стакло 5x10mm 300pcs се Зголеми Боја Коњ Очи Форма Flatback DIY Rhinestones За DIY Свадба Фустан Додатоци

Акрилик Стакло 5x10mm 300pcs се Зголеми Боја Коњ Очи Форма Flatback DIY Rhinestones За DIY Свадба Фустан Додатоци

Проценките:
DEN 84.00

Стока
Достапно.

Детали

Тип На Производ:
Rhinestones
Бренд Име:
Hisenlee
Техника:
Користете Лепило
Материјал:
acryl
Големина:
5x10mm
Употреба:
Чанти,Облека,Ноктите Уметност,Чевли
Rhinestones Тип:
Лабава Rhinestones
Стил:
Flatback
Обликот:
Цвет
Број На Модел На:
MY5x10meihon300pcs
боја:
Трендафил
Пакување:
300pcs
Број На Модел На:
коњ око форма
Употреба:
Панталони, здолништа, жените кеси,накит
Стил:
Свадба DIY занает материјали Облека
Користи:
лесно може да се применува на широк спектар на превозникот од adhesives
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Материјал:
Акрилик Стакло Камења
Шема:
Коњ Око Rhinestones
превозот:
Бесплатен превозот

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!