• Свеж
DMX512 Декодер 4CH 5A PWM CV RDM DMX 512 Декодер 12V 24V DC Единствена Боја на КТ RGB RGBW LED Лента Контролер 4 во 1 Возач D4-L

DMX512 Декодер 4CH 5A PWM CV RDM DMX 512 Декодер 12V 24V DC Единствена Боја на КТ RGB RGBW LED Лента Контролер 4 во

Проценките:
DEN 647.52

Стока
Достапно.

Детали

Тип На Објект:
RGB Controler
Извор На Енергија:
DC
Број На Модел На:
MJJC-D4-L
сертификација:
CE,RoHS,EMC,LVD,CCC
Напон:
5-24V
Гаранција:
2 години
Бренд Име:
MJJC
Wattage:
480W
Карактеристики:
Затемнување Опсег од 0 до 100%
Материјал:
Пластични
Режим На Конекција:
заеднички анодна
Далечински Растојание:
30m
Осцилација фреквенција:
dmx512
Max. Оптоварување На Моќ:
480W
Применливи Светла:
rgbw led лента
Controled Метод:
Далечинска Контрола
Функција:
DMX RGBW декодер
Функција Б:
rgbw dmx контролор
Излезна Струја:
4CH, 5A/CH
Функција C:
4CH DMX декодер
Функција D:
dmx 512 декодер
Режим На Конекција:
dmx512
Користат За:
Единствена Боја/CT/RGB/RGBW LED Лента
Излез Тип На:
Константен напон
Тип На Објект:
rgb контролер
Функција E :
dmx512 декодер

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!