• Свеж
РБС -25AA AC контрола AC РБС бела школка Една фаза Цврста состојба реле

РБС -25AA AC контрола AC РБС бела школка Една фаза Цврста состојба реле

Проценките:
DEN 76.56

Стока
Достапно.

Детали

Заштита На Функција:
Запечатени
Теорија:
цврста состојба реле
Бренд Име:
JOTTA
Контакт Оптоварување:
Ниска Моќност
Број На Модел На:
РБС -25AA
Употреба:
Општа Намена

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!