• Свеж
K2632 2SK2632LS нови оригинални 10pcs

K2632 2SK2632LS нови оригинални 10pcs

Проценките:
DEN 117.60

Стока
Достапно.

Детали

Напон:
240V
Заштита На Функција:
Запечатени
Теорија:
Временско Реле
is_customized:
Yes
Извор На Енергија:
AC
Број На Модел На:
K2632 2SK2632LS
Контакт Оптоварување:
Ниска Моќност
Употреба:
Општа Намена

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!