• Свеж
AC/DC 12V 8 Pin DPDT 0.1-99.9 Вториот 99.9 s Време на Одложување Реле Тајмер Црна ASY-3D

AC/DC 12V 8 Pin DPDT 0.1-99.9 Вториот 99.9 s Време на Одложување Реле Тајмер Црна ASY-3D

Проценките:
DEN 324.72

Стока
Достапно.

Детали

Теорија:
Временско Реле
Големина:
a
Заштита На Функција:
a
Контакт Оптоварување:
a

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!