• Свеж
Мажите кеси моден викенд торба торба отворено за патување женски ранец луксузни Мажите торба

Мажите кеси моден викенд торба торба отворено за патување женски ранец луксузни Мажите торба

Проценките:
DEN 880.56

Стока
Достапно.

Детали

Тип На Објект:
Ранци
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Оддел,Внатрешни Работи Копче Синџир Држачот За Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб,Компјутер Interlayer,Внатрешни Работи Слот Џеб
Стил:
Моден
Декорација:
Празен Од,Никој,Appliques,Писмо,Цвеќиња,Занитвам,Везови,Ruched,Синџири
Пол:
Унисекс
Обвивка Материјал:
Полиестер
Затворање Тип:
Патент
Капацитет:
Подолу 20 Литри,20-35 Литарски
Шаблон Тип:
Цврста
Ранци Тип:
Softback
Бренд Име:
Заштитник Плус
Надворешноста:
Солидна Торба
Техника:
Жакард
Вршење На Систем За:
Arcuate Рамо, Рака
Дожд Маска:
No
Број На Модел На:
РАНЕЦ
Главен Материјал:
Најлон
Се Справи Со/На Рака Тип:
Мека Рачка
Тип:
ранец Градите пакет
Стил:
Мода движење
За да го носат делови:
Мекото
Материјал:
Увоз стп кожа
Се применуваат за родова:
Неутрален/машки женски
Бројот на ремени:
двојно корен
Пакет структура:
Паричник, чадор, лаптоп, облека, списанија, итн
Торба Форма:
Мобилен телефон кеси, сендвич патент торба, документ торба, патент торба
Шема:
Геометриски модели
боја:
Црна, кафеава, пустината дигитални, ACU дигитални

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!