• Свеж
Dispalang Симпатична Децата на Училиште Кеси 12 Инчен Мали 3D Печатење Ранец Балет Девојка Мини Бебе Дете Книга Торба Градинка Rucksacks

Dispalang Симпатична Децата на Училиште Кеси 12 Инчен Мали 3D Печатење Ранец Балет Девојка Мини Бебе Дете Книга Торба

Проценките:
DEN 551.76

Стока
Достапно.

Детали

Големина:
31x24x9CM
Тип На Објект:
Ранци
Бренд Име:
Dispalang
Пол:
Унисекс
Обвивка Материјал:
Полиестер
Надворешноста:
Тиња Џеб
Затворање Тип:
Патент
Број На Модел На:
училишен ранец
Капацитет:
Подолу 20 Литри
Дожд Маска:
No
Стил:
Preppy Стил
Ранци Тип:
Softback
Главен Материјал:
Oxford
Шаблон Тип:
Флорални
Вршење На Систем За:
Смола Мрежа
Се Справи Со/На Рака Тип:
Мека Рачка
Декорација:
Никој
Техника:
mochilas
Ранец Употреба:
Секојдневно Ранец
Главен Материјал:
600D полиестер
боја:
Како се покаже слика
квалитет:
Супериорен Квалитет со Евтини Цена
ремени :
прилагодлив
Големина:
Size

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!