• Свеж
Нова Мода Жените Кожна Торба Мерилин Монро Печатени Мала Торба Девојки СТП Кожна Торба Ноќ Телефон Crossbody Торба Подароци

Нова Мода Жените Кожна Торба Мерилин Монро Печатени Мала Торба Девојки СТП Кожна Торба Ноќ Телефон Crossbody Торба

Проценките:
DEN 240.00

Стока
Достапно.

Детали

Тип На Објект:
Чанти
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Оддел
Стил:
Моден
Пол:
Жените
Обвивка Материјал:
Полиестер
Тврдост:
Тешко
Чанти Тип:
Рамо Кеси
Број На Модел На:
UF1004
Затворање Тип:
Hasp
Декорација:
Цртан Филм Печатење
Обликот:
Размавта
Повод:
бизнис
Видовите на вреќи:
Рамо & Crossbody Кеси
Бренд Име:
Annmouler
Шаблон Тип:
Знаци
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Главен Материјал:
PU
Надворешноста:
Никој
торба:
студентот торба
стп кожна торба:
печатење торба
ноќта crossbody торба:
Мерилин Монро торба

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!