• Свеж
Kamoer автоматско растенијата наводнување уред преку Bluetooth конекција за цвеќе или вкусен DIY Авто Микро Наводнување капка по капка Систем

Kamoer автоматско растенијата наводнување уред преку Bluetooth конекција за цвеќе или вкусен DIY Авто Микро Наводнување

Проценките:
DEN 1051.20

Стока
Достапно.

Детали

боја:
Бела, Црна
моќност:
Електричен
Теорија:
Ротари Пумпа
Бренд Име:
KAMOER
Број На Модел На:
Капе Про
Притисок:
Низок Притисок
Standard or Nonstandard:
Стандард
Примена:
НАПОЈУВАЊЕ
Структура:
Моторни+Ролери
Гориво:
Моторни
Употреба:
Транспорт на вода,дозирање на хемикалиите,дизајн на производи, транспорт на течности
Напон:
24V
Проток:
2.6-65ml/мин
Функција:
Интелигентни
Сертификат:
CE & ROHS
Rotors :
3
Пулсот:
Умерена
Гаранција:
1 година

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!