• Свеж
12V/24V подводните брод пумпа за вода 350GPH bilge пумпа,електрична пумпа за чамци додатоци марин

12V/24V подводните брод пумпа за вода 350GPH bilge пумпа,електрична пумпа за чамци додатоци марин

Проценките:
DEN 407.76

Стока
Достапно.

Детали

Напон:
12V, 24V
Притисок:
Низок Притисок
Употреба:
Вода
Структура:
потопна пумпа
моќност:
Електричен
Примена:
Подводните
Број На Модел На:
350GPH
Гориво:
Електричен

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!