• Свеж
Нови СТП Кожа Новородено Бебе Девојка Солидна Moccasins Мека Дното Чевли Дополнителните Soled Не се лизга Креветчето Чевли

Нови СТП Кожа Новородено Бебе Девојка Солидна Moccasins Мека Дното Чевли Дополнителните Soled Не се лизга Креветчето

Проценките:
DEN 79.44

Стока
Достапно.

Детали

Бебе Возраст:
0-6 Месеци, 7-12 Месеци, 13-18 Месеци
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Првиот Пешаци
Затворање Тип:
Кука & Јамка
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Моден Елемент:
Плитки
Горниот Материјал:
PU
Сезоната:
Пролет/Есен
Outsole Материјал:
Памук
Шаблон Тип:
Срце Облик
Пол:
Бебе Девојка
Бренд Име:
Kacakid

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!