• Свеж
Вистински Чиста 925 Sterling Silver Змеј Прстени За Мажи Rotatable Трансфер Среќа Гроздобер Панк Ретро Стил Anel Masculino Aneis

Вистински Чиста 925 Sterling Silver Змеј Прстени За Мажи Rotatable Трансфер Среќа Гроздобер Панк Ретро Стил Anel Masculino

Проценките:
DEN 679.20

Стока
Достапно.

Детали

Прстен Големина:
8, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.25, 10.5, 11, 11.5, 12
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Стил:
Панк
Обликотшема:
Круг
Поставување Тип:
Никој
Бренд Име:
WKOUD
Пол:
Мажи
Материјал:
Метал
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Метали Тип:
925 Фунта Sliver
Големина:
8-12
Материјал:
Никој

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!