• Свеж
S925 Сребрен Накит Dragon Ball Seiko Мажите Гранат црвен прстен

S925 Сребрен Накит Dragon Ball Seiko Мажите Гранат црвен прстен

Проценките:
DEN 1632.00

Стока
Достапно.

Детали

Прстен Големина:
6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5, 11, 12
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
BOCAI
Стил:
Нео-Готски
Поставување Тип:
Никој
Материјал:
Вештачки Корални
Површината Ширина:
14mm
Повод:
Свадба
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Сребро.
Пол:
Мажи
Стил:
Тајландски Сребро.
Третман процеси:
Калинка црвена
Давање прилики:
роденден
Пакување:
најголемиот дел

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!