• Свеж
LeiGe Накит Природни Аметист Прстени Уникатен Предлог Прстени Февруари Birthstone Срцето Намали Пурпурна Скапоцен Камен 925 Sterling Silver

LeiGe Накит Природни Аметист Прстени Уникатен Предлог Прстени Февруари Birthstone Срцето Намали Пурпурна Скапоцен

Проценките:
DEN 2280.00

Стока
Достапно.

Детали

Прстен Големина:
Помалку од 4, 4, 4.5, 5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5, 11, 11.5, 12, 12 и поголем
Гем Боја:
Виолетова
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Парична казна
Бренд Име:
LeiGe Накит
Главниот Камен:
Аметист
CertificateType:
ЦВА
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Страна Камен:
Други Вештачки материјал
Поставување Тип:
Prong поставување
Метал Печат:
925,Фунта
Обликотшема:
Срцето
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Повод:
Годишнина
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Број На Модел На:
RPH66224-AM

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!