• Свеж
6Pcs Мешавина Боја Микро Отвори CZ циркон Инсекти бубамара шарм Pendant За Накит Одлуки Наоди DIY ѓердан одлуки P726

6Pcs Мешавина Боја Микро Отвори CZ циркон Инсекти бубамара шарм Pendant За Накит Одлуки Наоди DIY ѓердан одлуки P726

Проценките:
DEN 1080.00

Стока
Достапно.

Детали

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Пол:
Унисекс
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Обликотшема:
Животните
Бренд Име:
JUSTWELL
Број На Модел На:
P726
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Бакар
Стил:
Класичен

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!