• Свеж
Трговија на големо Сиви Нијанси Sari Свила Tassel Pendant Елегантен Ѓердан pendant Наоди Бакар Капа Монистра Акцент Во 6.8 инчен PM10556

Трговија на големо Сиви Нијанси Sari Свила Tassel Pendant Елегантен Ѓердан pendant Наоди Бакар Капа Монистра Акцент

Проценките:
DEN 1155.12

Стока
Достапно.

Детали

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Пол:
Унисекс
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Број На Модел На:
PM10556
Бренд Име:
MUDULLA
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Бакар
Стил:
Класичен
Функција:
изработка на накит
Обликотшема:
Tassel
Материјал:
Свила
Употреба:
ѓердан одлуки
Место:
Guangdong, Кина
Големина:
6.8 инчен

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!